Duyurular

Güvenli Turizm Sertifikası aldık

“Konaklama tesisleri ve tesisler bünyesinde yer alan yeme ve içme ünitelerinde pandemi süresince uygulanacak COVID- 19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri” kapsamında istenen kriterleri yerine getirerek, sertifikayı almaya hak kazandık. 


Sürdürülebilir Turizmde Ödüllendirildik

Sevgili Misafirlerimiz,


Biz Grand Terme Hotel olarak, doğaya ve topluma olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz!


 Sürdürülebilir Turizmde Ödüllendirildik


Bu özel belge, sürdürülebilir turizmde liderlik ettiğimizi ve çevresel etkimizi azaltmak için adımlar attığımızı gösteriyor. Grand Terme Hotel, enerji verimliliği, atık yönetimi ve su tasarrufu gibi konularda önemli ilerlemeler kaydediyor. Ayrıca, yerel topluluğumuza destek vermekten ve onun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.


Sizlerle Daha Yeşil Bir Geleceği Paylaşmak İçin Buradayız!


Siz, sürdürülebilirlik çabalarımızın en önemli parçasısınız. Her bir konaklama, doğayı ve toplumu daha iyi bir gelecek için korumamıza yardımcı oluyor. Grand Terme Hotel olarak, bu değerli işbirliğiniz için size minnettarız.


Sizlerle daha yeşil bir dünyayı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Her birinizin bu önemli çabamıza katkıda bulunduğunu bilmek, bize büyük bir motivasyon sağlıyor.


Saygılarımızla,Bağlantıda kalın!

Her türlü promosyon ve etkinliklerimizden haberdar olun.