Grand Terme Hotel

Eşsiz bir deneyime hazır olun...

Yıllardır güven ve huzur içinde konakladığınız Grand Terme Hotel Kırşehir merkezinde yer almakta ve şehir içinde istediğiniz yerlere yürüme mesefasindedir.

Ayrıca bulunduğu konum itibariyle çevre şehirlerede oldukça yakın olan hotelimizin diğer illere olan uzaklığı;

Ankara (2 Saat), Kayseri (1.30 Saat), Nevşehir (1 Saat), Konya (2.5 Saat), Kırıkkale (1 Saat), Tuz Gölü (2 Saat), Kapodakya (1 Saat), Tuzköy Havaalanı (1 Saat), Kayseri Erkilet Havalanı (1.30 Saat) dır.

Sizlere daima daha kalitesini sunma çabasında olan hotelimiz hem ulaşım hemde çevre bölgeleri gezmek isteyenler açısından son derece elverişli bir konumdadır.


Sahip olduğu konumun dışında siz değerli misafirlerimize sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ile memnuniyetinizi sağladığımız için mutluyuz. Grand Terme Hotel her türlü, konferans, sempozyum, toplantı veya seminerler için dizayn edilmiş salonları ile hizmeetinizdedir. Ayrıca şehrin ilk ve tartışmasız en iyi balık restoranıda otelimiz bünyesinde yer almaktadır. Ayrıca mutfağımızın sunduğu diğer eşsiz lezzetleri de mutlaka tatmalısınız.

Anadolu kültürünün vazgeçilmez parçası olan şark köşesi, termal havuzu, saunası ve daha sayamayacağımız birçok özelliği ile Grand Terme Hotel hizmetinizdedir.

Bağlantıda kalın!

Her türlü promosyon ve etkinliklerimizden haberdar olun.